Bikinili pozuyla beğeni rekoru kırmış durumda

Instagram platformundaki paylaşımlarından dolayı ünlü olmayı başaran Demi Rose pozları sayesinde de hayranlarını mest etmeye devam ediyor.


542
542 points

Instagram platformundaki paylaşımlarından dolayı ünlü olmayı başaran Demi Rose pozları sayesinde de hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Ünlü  ve başarılı model bikinili fotoğrafı ile birlikte yarım milyon taneden çok hayranının gönlünü çalmayı başardı.

Sosyal medya üzerinde ünlü olmasının ardından podyum dünyasına da adım atmaya başlayan ve son zamanların en fazla konuşulan kıvrımlı modelleri arasındaki Demi Rose adeta beğeni rekoru kırmış durumda.

Demi Rose Mawby ”celebrity” dünyası üzerinde yıldızı hızlı bir şekilde yükselmekte olan çok genç bir modeldir. Milyonlara kadar ulaşan takipçi kitlesinin yanı sıra dünya çapında üne sahip rapçilerden ”Tyga”yla yaşamış olduğu kısa zamanlı ilişkiyle de ününe ün katmış idi. Şu zamanlarda büyük beden modellik yapmaya başlayan ve herkesin aradığı modeller arasına girmiş olan Rose paylaşımlarından dolayı da dikkat çekmekte.

Rose yapmış olduğu her bir paylaşımla da gündem olmayı başarmakta. Instagram yıldızının bikinili bir şekilde vermiş olduğu poz olay olmuş durumda. Ünlü durumda bulunan modelin pozunu çok kısa zaman içinde yarım milyon taneden çok sosyal medya kullanıcısı beğenmiş oldu. Daha sonrasında ise Kylie Jenner’in eski sevgilisi Tyga’la beraber olmuş, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de uzun bir zaman boyunca gündemi meşgul etmiş bir durumdadır. Rose’un Instagram platformu üzerinde 14 milyon tane takipçisi yer alıyor.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir