Bilgisayar korsanlarının kurbanı olmuş durumda

Ünlü iş adamlarından biri olan Erdal Acar'ın eşi olarak öne çıkan Kardelen Acar'ın sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu şovu büyük bir kabusla bitmiş oldu.


543
543 points

Ünlü iş adamlarından biri olan Erdal Acar’ın eşi olarak öne çıkan Kardelen Acar’ın sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu şovu büyük bir kabusla bitmiş oldu. Çok sık bir şekilde gösterişli paylaşımlarda bulunan Kardelen Acar, bilgisayar korsanlarının kurbanı olmuş durumda. Sosyetik durumda bulunan güzelin kendi hesabı üzerinden özel fotoğrafları paylaşılmış oldu.

Lüks bir durumdaki yaşantısını gözler önünde yaşamını sürdüren ve devamlı olarak görgüsüzlükle eleştirilmiş olan Kardelen Acar’ın Instagram hesabı üzerinden özel fotoğrafları paylaşıldı. Herkes çok büyük bir şaşkınlık ile bu fotoğrafları konuşma esnasında gerçek kısa zamanın ardından ortaya çıkmış oldu.

Telefonunun hacklenmiş olduğu açıklamasında bulunan Kardelen Acar, ‘Telefonum tam olarak altı saat öncesinde hacklendi. İcloud adresimin yanı sıra fotoğraflarım ve Instagram adresim her şeyimi geri kurtarmış durumdayız. Kimsenin yanlarına bunu bırakmayacağım’ ifadelerine yer verdi.

Telefonunu hacklemiş olanlara maddi bir şekilde ve manevi bir şekilde tazminat davası açmış olan Acar, Çeşme’de yer alan evinde dokuz tane yardımcısının yanı sıra 200.000 dolar tutarında para yani ortalama 1.400.000 Türk Lirası tutarındaki baget kesim pırlantasının yanı sıra en son 72.000 Euro tutarında yani tam olarak 605.000 Türk Lirası tutarındaki Hermes markalı çantasını Instagram platformu üzerinde paylaşıp tepki çekmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir