Bir tane vale Seranay’ın silikonlarından dolayı işsiz kaldı

Serenay Sarıkaya, ardımızda bırakmış olduğumuz Ekim ayı içerisinde özel bir hastanede estetik bir operasyon geçirmiş fakat yaptırmış olduğu bu silikon da çok kısa zaman içinde basına sızdırılmıştı.


557
557 points

Serenay Sarıkaya, ardımızda bırakmış olduğumuz Ekim ayı içerisinde özel bir hastanede estetik bir operasyon geçirmiş fakat yaptırmış olduğu bu silikon da çok kısa zaman içinde basına sızdırılmıştı. Olayın hemen sonrasında ise hastanenin yönetimi, işlemi duyurmuş olduğunu tespit etmiş olduğu valeyi işten çıkarttı.

Ünlü oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’la ayrılmış olduğunun duyulmaya başladığı ardımızda bırakmış olduğumuz Ekim ayı içerisinde özel bir tane hastanede estetik operasyon olmak amacıyla ameliyat masasına yatmış idi. Fakat yaptırmış olduğu bu işlem basın mensuplarına sızdırılmış, güzel durumda bulunan oyuncunun hevesi de adeta kursağında kalmış idi.

Olayın magazine sızdırılmasının hemen sonrasında ise yarım kalmış olan tüm işlemlerini doktorunu eve çağırıp devam ettirmiş oldu Serenay Sarıkaya, böyle omasından da şikayetçi olmuş idi. Bunun hemen ardından olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış olan hastanenin yönetimi, vale pozisyonunda çalışmakta olan personeli operasyonu duyurmuş olduğunu gerekçe göstererek işten çıkartmış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde bir estetik kliniğinden çıktığı esnada objektiflere yakalanan Serenay Sarıkaya, ‘Silikonlarınızı kontrol için mi geldiniz?’ şeklinde sorulan sorulardan dolayı çileden çıkmıştı. Serenay Sarıkaya, almış olduğu soruların ardından öfkesini kontrol edememiş ve soru soran gazetecilere de, ‘Size ne ya’ ifadelerine yer vererek tepki göstermiş idi.


Sosyal medyada paylaş

557
557 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir