Boşanma davaları daha da çirkinleşmeye başladı

Magazin dünyası içerisinde yer alan en gözde çiftleri arasında yer alan Kim Kardashian ila Kanye West ikilisinin ayrılık konusunda karar almaları bomba etkisi yaratmış idi.


545
545 points

Magazin dünyası içerisinde yer alan en gözde çiftleri arasında yer alan Kim Kardashian ila Kanye West ikilisinin ayrılık konusunda karar almaları bomba etkisi yaratmış idi. Kardashian, başarılı durumda bulunan ünlü rapçiye boşanma davası açmış durumdayken, West’in eşine almış olduğu milyonlarca dolar tutarındaki mücevherleri satmaya gayret ettiği de ileri sürüldü. Çift, boşanacak olması halinde 2,2 milyar dolar tutarındaki serveti paylaşmış olacak.

Bütün bir dünyanın ilişkilerini yakınen takip etmekte olduğu Kim Kardashian ile Kanye West çifti, ünlü durumda bulunan rapçinin yaşamakta olduğu sağlık problemlerinin ardından ayrılma kararı almış oldu. Bipolar bozukluğu mevcut durumda bulunan West, yapmış olduklarından dolayı eşine çok zorlu bir süreç yaşatmaya başlamışken, Kardashian yaşananların ardından boşanma kararı alarak dava açmış oldu.

West’e yakında bulunan kaynaklardan bazılar 43 yaşında bulunan rapçinin son iki haftadan beri Kardashian’ın en azından ilk sırada en büyük iki mücevher parçası yer almak üzre bir kısım aksesuarını satma konusunda girişimde bulunmuş olduğunu aktarmaya baladı.

West’in, ‘Kardashian’la herhangi bir alakamın kalmasını istememekteyim’ ifadelerine yer verdiğini iddia etmiş olan kaynak, ‘Kanye çok kırılmış bir vaziyette zira halen Kim’i çok fazla seviyor’ ifadelerine yer verdi. Diğer taraftan ise kaynak; ‘Mücevher satmayla alakalı işi halen halledememiş olmasına karşın Kanye bana geçmişi anımsatmalarını istemediğinden söz etmekteydi’ şeklinde konuştu.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir