Bu defa da iç çamaşırlı pozlarını paylaştı!

Seneler öncesinde katılmış olduğu evlilik programları sayesinde ismini duyurmuş olan fenomen gelin adaylarından Naz Mila, yapmış olduğu çok cüretkar paylaşımlarının arasına yenisini ilave etmiş oldu.


545
545 points

Seneler öncesinde katılmış olduğu evlilik programları sayesinde ismini duyurmuş olan fenomen gelin adaylarından Naz Mila, yapmış olduğu çok cüretkar paylaşımlarının arasına yenisini ilave etmiş oldu. Mila, en son kırmızı dantelli iç çamaşırı ile vermiş olduğu bir pozu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış oldu.

Bir zamanlar popüler hale gelen evlilik programları ile birlikte ismini duyurmuş olan Naz Mila, bazı zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile birlikte isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Her bir anını sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamaya başlayan Mila, çok sık bir şekilde cüretkar paylaşımlara imzasını atmış oluyor. Mila, en son kırmızı dantelli iç çamaşırı ile vermiş olduğu bir tane pozu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış oldu. Fenomen durumda bulunan gelin adayının söz konusu bu pozları sosyal medya üzerinde de gündem olmuş durumda.

Diğer taraftan, bir tane ürün tanıtım videosuyla ilgili olarak iç çamaşırlarıyla poz vermiş olan Naz Mila’ya kendi takipçisi olanlar ‘Sen nasıl bir annesin’ ifadeleriyle tepki göstermiş idi. Mila ile ilgili olarak ‘Böyle hareketler sana hiç bir şekilde yakışmıyor’ şeklindeki yorumun yanında ‘Giyindiğinde çok daha güzelsin’ şeklinde bazı yorumlar yazılmıştı.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir