Bu kez kaçmayı başaramadılar

Bir müddettir aşk yaşamakta olan Buket Aydın ile Emir Sarıgül ilk defa objektiflere yakalandı.


525
525 points

Bir müddettir aşk yaşamakta olan Buket Aydın ile Emir Sarıgül ilk defa objektiflere yakalandı. Sarıgül kameraları gördükten sonra kısa yanıtlarla hızlı bir şekilde uzaklaşmaktayken, Aydın da fark edilmemekte olduğunu düşünüp gözlüğüyle yüzünü gizlemeye gayret etti. Fakat panik olan Aydın’ın takmış olduğu gözlük muhabirlerin karşısında düştüğünde yakayı ele vermiş bulundu.

Aşkla ilgili ortaya çıkan dedikoduları yalanlayarak ‘arkadaşız’ ifadelerine yer vermesinin ardından çok samimi bir şekilde öpüşme esnasında çekilmiş olan fotoğrafları ortaya çıkmış olan Emir Sarıgül ile birlikte Buket Aydın Bebek semtinde objektiflere yakalandı. Emir Sarıgül haberciler için ‘İyi çalışmalar’ ifadelerine yer vererek uzaklaşmaktayken, habercilerin tanımayıp Sarıgül’e adını sormuş olduğu Buket Aydın da çok fazla sinirlenip arkasını dönmüş oldu. Görüntülendikten sonra bir mekana girmeye gayret eden Aydın bir müddet boyunca sakinleşmeye gayret etti ve o sırada çıkartmış olduğu güneş gözlüğünü de yere düşürmüş oldu. Muhabirlere sakin olmaları şeklinde telkinde bulunmuş olan Buket Aydın herhangi bir açıklama yapmayacak olduğunu ifade ederek önden yürümekte olan Emir Sarıgül’ü takip etmeye devam etti.

Demirören Medya içerisindeki görevlerinden istifa etmiş olan ve hemen sonrasında da eşi Erce Baykal’dan boşanmış olan Kanal D Ana Haber’in eski sunucularından Buket Aydın, Emir Sarıgül’le aşk yaşamakta olduğu konusundaki iddialarını yalanlayarak ”arkadaşız” ifadelerine yer vermişti. Fakat ikilinin çok samimi bir biçimde öpüşürken çekilmiş olan fotoğraflarıyla da aşk ortaya çıkmış idi.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir