Buket Aydın kurallara uymadı

Yaklaşık olarak bir ay öncesinde Demirören Medya Grubu'ndan istifa ettiğini açıklanan ve hemen sonra yedi senelik eşinden boşanma kararı alan Buket Aydın, günler geçtikten sonra ilk defa Nişantaşı semtinde objektiflere yakalandı.


523
523 points

Yaklaşık olarak bir ay öncesinde Demirören Medya Grubu’ndan istifa ettiğini açıklanan ve hemen sonra yedi senelik eşinden boşanma kararı alan Buket Aydın, günler geçtikten sonra ilk defa Nişantaşı semtinde objektiflere yakalandı. Fazlasıyla keyifli görünmüş olan Aydın, kuralları da ihlal edip hiç bir şekilde maske takmamasıyla dikkat çekti.

Buket Aydın, ardımızda bırakmış olduğumuz Mayıs ayının ilk haftası içerisinde Kanal D Haber Başkanı ve aynı zamanda Ana Haber Bülteni’nde yer alan sunuculuk görevinden istifa ettiğini açıkladı. Aydın, istifa etmesinin hemen sonrasında birkaç günün ardından da 7 senelik eşi Erce Baykal’la tek celsede boşanmış durumda. İki tane radikal kararı arka arkaya almasıyla öne çıkan isim, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Nişantaşı semtinde maskesiz bir şekilde objektiflere yakalandı.

Salgından dolayı bir müddettir görüntülenememekte olan Buket Aydın, Nişantaşı semtinde alışveriş turunda görüldü. Sıcak devam eden havalara uygun bir şekilde çiçek desenlerine sahip bir elbisenin yanı sıra sandalet tercihinde bulunmuş olan Aydın’ın mutluluğu da hiç bir şekilde dikkatlerden kaçmış değil. Telefonla konuşup yürümeye devam eden Aydın, muhabirin sormuş olduğu sorularını da cevapsız bıraktı.

1 Haziran tarihinden itibaren başlamış olan normalleşme süreci içerisinde alınmış tedbirlerin ilk sırasında maske kullanım mecburiyeti gelmekte. Ünlü durumda bulunan sunuculardan Buket Aydın da bu kuralı ihlal edip Nişantaşı semtinde yürüdüğü esnada hiç bir şekilde maske takmadı.


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir