Burcu Esmersoy sevgilisinin eliyle ilgili paylaşımda bulundu

Çalkantılı bir durumda devam eden aşk yaşamından dolayı isminden söz ettirmekte olan ve en son ise gönlünü İtalyan bir iş adamına kaptırmış bulunan Burcu Esmersoy, sosyal medya üzerinde pareosunun üst kısmında durmakta olan bir erkek eliyle paylaşımda bulundu.


555
555 points

Çalkantılı  bir durumda devam eden aşk yaşamından dolayı isminden söz ettirmekte olan ve en son ise gönlünü İtalyan bir iş adamına kaptırmış bulunan Burcu Esmersoy, sosyal medya üzerinde pareosunun üst kısmında durmakta olan bir erkek eliyle paylaşımda bulundu.

Son zamanlarda yapmış olduğu işlerden çok özel yaşamıyla gündeme gelmeye devam eden ve aşktan yana yüzü hiç bir şekilde gülmemekte olan Burcu Esmersoy, aramakta olduğu aşkı  da yurt dışında bulmuş durumda.

Berk Suyabatmaz’dan boşanma kararı alarak resmi işlemlerin hemen sonrasında Allan Hakko ile çok kısa bir zaman boyunca beraber olan Burcu Esmersoy, şu zamanlarda ise gönlünü İtalyan bir iş adamına kaptırmış durumda. Ünlü  durumdaki sunucu, en son ise Instagram hesabı üzerinden pareosunun üst kısmında durmakta olan bir erkek eli paylaşımında bulundu..


Sosyal medyada paylaş

555
555 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir