Can Yaman İtalyan asıllı sevgilisinin annesiyle de tanıştı

Çok uzun bir zamandan beri İtalyan asıllı sevgilisi Diletta Leotta'yla aşk yaşamakta bulunan Can Yaman, ilişkisi içerisinde ikinci ciddi adımı da atmış oldu.


557
557 points

Çok uzun bir zamandan beri İtalyan asıllı sevgilisi Diletta Leotta’yla aşk yaşamakta bulunan Can Yaman, ilişkisi içerisinde ikinci ciddi adımı da atmış oldu. Şu dönemlerde İtalya’da yer alan Yaman, evlilik teklifinin hemen sonrasında ise sevgilisi Leotta’nın annesi ile de tanılmış oldu.

Gönül İşleri adlı dizinin yanı sıra Erkenci Kuş adlı dizi ile beraber şöhreti parlamış olan Can Yaman, çok uzun bir zamandan beri İtalyan spor spikerlerinden biri olan Diletta Leotta’yla aşk yaşamakta.

Ardımızda bırakmış olduğumuz ay çok harika gitmekte olan ilişkileri esnasında ilk ciddi adımı atarak sevgilisine evlenme teklifi etmiş bulunan ünlü oyuncudan evlilik konusunda yeni bir hamle daha gelmiş oldu. Sandokan ismine sahip İtalya yapımı bir dizi içerisinde başrol pozisyonunda yer alacağı açıklanan Can Yaman, gönlünü kaptırmış olduğu İtalyan güzelin annesi Ofelia Castorina’yla da tanışmış oldu.

İlişkileri konusunda atmış olduğu her bir adım magazin gündeminden düşmemekte olan ikili, anne tanışmasının hemen sonrasında Diletta Leotta’nın memleketi olarak bilinen Katanya’ya gitmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

557
557 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir