Cansever Ramdika’yı müzik severlerle buluşturdu

Usta arabeskçilerden bir olan Cansever dört şarkıdan oluşan yeni bir albümü hayranlarıyla buluşturdu.


543
543 points

Usta arabeskçilerden bir olan Cansever dört şarkıdan oluşan yeni bir albümü hayranlarıyla buluşturdu. Söz konusu bu albümde bulunan Ramdika adlı şarkısına klip çekerek sürpriz yapan ünlü şarkıcıya Samara’nın yanı sıra Kobra Murat ile birlikte DJ Yılmaz’da şarkı ve klipte eşlik etmiş oldu.

Usta arabesk sanatçısının Cansever 2020 Hit ismiyle yayınlamış olduğu bu dört şarkılık albümde Ramdika’nın yanı sıra Borcumu Kapattım ile birlikte Özür Diliyorum ve son olarak Samara’nın söylemiş olduğu Olsun isimli şarkı yer almakta. Ramdika isimli şarkısı geçmiş olduğumuz gün müzik severlerle buluşmuş olan ünlü arabesk sanatçısının klibi de çok kısa zaman içinde fazlasıyla yoğun bir ilgi görmüş durumda. Söz konusu bu klip Erkan Nas yönetiminde İstanbul ilinde değişik mekanlarda ve kalabalık bir ekiple çekildi.

Cansever Müzik etiketi ile müzik severlerin karşısına çıkmış olan Cansever 2020 Hit adına sahip albüm bütün dijital platformlar üzerinde müzik severlerle buluşmuş durumdayken, albümün çıkış şarkısı olarak öne çıkan Ramdika adlı şarkı da video klibi ile birlikte youtube’da Cansever Official kanalında müzik severlerin beğenisine sunulmuş bir durumda.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir