Cem Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden havasını atmış oldu

Covid-19 virüsünün tedbirlerinden sebebiyle çok uzun bir zamandan beri gösteri yapamamakta olan Cem Yılmaz, Nisan ayı içerisinde sevenleriyle buluşmuş olacak.


560
560 points

Covid-19 virüsünün tedbirlerinden sebebiyle çok uzun bir zamandan beri gösteri yapamamakta olan Cem Yılmaz, Nisan ayı içerisinde sevenleriyle buluşmuş olacak. Tam tamına üç gün boyunca gösteri yapacağı açıklanan Cem Yılmaz’ın biletleri ise bir gün içerisinde tükenmiş oldu. Gösterisinin satışa çıkartılmış olan biletlerinin tükenmesiyle alakalı özel bir paylaşımda bulunan ünlü komedyen bu paylaşımı ile beraber adeta havasını atmış oldu.

Ünlü komedyenlerden biri olarak tanınan Cem Yılmaz, 13 Nisan ile birlikte 15 Nisan ve 16 Nisan tarihlerinin arasında Maslak’ta yer alan bir gösteri merkezi içerisinde sahneye çıkmış olacak. Cem Yılmaz’ın satışa çıkmış olan biletleri de çok kısa bir zaman içinde tükenmiş oldu.

Çok uzun bir aranın ardından sahneye çıkmanın heyecanını yaşamakta bulunan ünlü komedyen sosyal medya hesabı üzerinden gösteri afişinin fotoğrafını paylaşıp ‘Biletlerimiz tükenmiş durumdadır. Daha dün duyurmuştum. Teşekkürler’ ifadelerine yer vererek adeta havasını da atmış oldu. Ünlü durumda bulunan komedyenin söz konusu bu gösterisi sokağa çıkma yasağının başlamış olduğu saatler dikkate alındığından dolayı da akşamüstü yapılmış olacak.


Sosyal medyada paylaş

560
560 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir