Cem Yılmaz’dan koronavirüsle alakalı esprili açıklamalar

Ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz, Haber Global kanalı içerisinde Candaş Tolga Işık'ın sunmakta olduğu 'Az Önce Konuştum' adına sahip programa konuk olarak katıldı.


554
554 points

Ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz, Haber Global kanalı içerisinde Candaş Tolga Işık’ın sunmakta olduğu ‘Az Önce Konuştum’ adına sahip programa konuk olarak katıldı. Cem Yılmaz, koronavirüs aşısı ile alakalı çok esprili açıklamalarda bulunmuş durumdayken ”Aşıyı ya Acun bulmuş olacak ya da Nusret. Nusret bulur ise altın kaplamasını da yapabilir” ifadelerine yer verdi.

Candaş Tolga Işık’ın sunmakta olduğu ‘Az Önce Konuştum’ adlı program içerisinde sorulara yanıt veren Cem Yılmaz, tekrar herkesi kırıp geçirdi. Cem Yılmaz, fazlasıyla esprili bir dille koronavirüs aşısını Acun Ilıcalı’nın bulmuş olduğunu ifade ederek, ”Aşıyı ya Acun bulmuş olacak veyahut Nusret. Nusret bulur ise altın kaplamalı olanınıda da yapar” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz daha sonra ise, ”Acun söz konusu bu aşıyı buldu. Tüm Türkiye de zaten bunu beklememekte miydi? Bence beklemekteydi. Sizi temin ediyorum ki ya Acun bulmuş olacak ya da Nusret. Nusret bulur ise altın kaplamalı olanınıda yapabilir” ifadeleriyle konuştu.


Sosyal medyada paylaş

554
554 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir