Ceylan Ertem ve Erol Evgin düeti tam not almış durumda

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konser vermiş olan usta sanatçılardan Erol Evgin, sahneye Ceylan Ertem'i misafir olarak aldı.


550
550 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda konser vermiş olan usta sanatçılardan Erol Evgin, sahneye Ceylan Ertem’i misafir olarak aldı. İki tane ünlü ismin arka arkaya yapmış olduğu düetler de sosyal medya platformunda çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

Usta sanatçılardan biri olan Erol Evgin, normalleşmeyle alakalı sürecin başlamış olmasıyla ertelenme kararı alan konserlerini vermeye başladı. Yaz turnesinin dahilinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu içerisinde müzikseverlerle buluşmuş olan Evgin, sahneye maske ile beraber çıktı.

Biletleri sosyal mesafeyle alakalı kurallara uyulup satışa açılmış olan, konser alanına girme esnasında ateş ölçümü gerçekleştirilen, maske dağıtılmış olan söz konusu konser esnasında sahneye çıkmış olan Erol Evgin, geceyi de ”Söyle Canım” adına sahip şarkısıyla açmış oldu. Erol Evgin burda gerçekleşen konserinin ilk bölümü içerisinde de sahneye; ”Onu fazlasıyla çok seviyorum. Sesi ile birlikte tarzını da çok beğeniyorum” şeklindeki sözlerle Ceylan Ertem’i davet etmiş oldu. Alkışlarla sahneye çıkmış olan Ertem de; ”Ardımızda bırakmış olduğumuz sene 50. sene konserinizde izleyiciler arasında yer alıyordum. Müzik bir şifadır. Erol Evgin’in sahnesi üzerinde olup, onunla şarkı söyleyebilmekte en büyük şifadır” şeklindeki sözlerle Evgin’e, teşekkür etmiş oldu. Sanatçılar beraber ”Altın Düetler 2” adlı albümde seslendirmiş oldukları ”Sitem” ile birlikte ”Odalarda Işıksızım” adlı şarkıları söylemiş oldular.


Sosyal medyada paylaş

550
550 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir