Cimilli İbo’nun yoğun bakıma alındığı açıklaması yapıldı

Karadeniz müziğinde en sevilen isimlerden biri olan 'Cimilli İbo'' lakabına sahip İbrahim Özer, Kocaeli ili içerisinde yoğun bakıma kaldırıldı.


561
561 points

Karadeniz müziğinde en sevilen isimlerden biri olan ‘Cimilli İbo” lakabına sahip İbrahim Özer, Kocaeli ili içerisinde yoğun bakıma kaldırıldı. Özer’in koronavirüsle alakalı testi pozitif çıktığından dolayı tedavi amacıyla hastaneye yatışı yapılmıştı.

Karadeniz müziklerinin sevilen isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Cimilli İbo, rahatsızlanıp gitmiş olduğu Kocaeli ilinde yer alan Gölcük ilçesi içerisindeki bir hastanede koronavirüs testi pozitif çıktığından dolayı hemen tedavi altına alınmış oldu. Yoğun bakıma alındığı açıklanan sanatçının durumunun ise iyiye gitmekte olduğu bilgisine ulaşıldı.

Karadeniz Bölgesinin en sevilen ses sanatçılarından bir tanesi olarak öne çıkan ve Cimilli İbo lakabıyla bilinirlik elde eden İbrahim Özer, Cumartesi gününde türlü şikayetler sonrasında rahatsızlandığından dolayı Kocaeli ilinde yer alan Gölcük Devlet Hastanesi’ne gitmiş oldu. Burda gerçekleştirilmiş olan koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklanan ünlü sanatçı, hızlı bir şekilde tedavi altına alınmış oldu. Durumu ağırlaşmaya başlaması sonrasında yoğun bakımda tedavisi devam eden Özer’in tedaviye olumlu yanıt vermiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Böbrek yetmezliği de bulunduğu açıklanan ünlü sanatçının ortalama bir şekilde 25 gün öncesinde de Kocaeli ilinde yer alan evinde rahatsızlanmış olduğu ifade edildi. Karadenizli olan sanatçının durumunun iyiye gidebilmesi amacıyla önümüzdeki 40 saatin çok büyük bir önem taşımakta olduğu bilgisine ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

561
561 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir