Coşkun Sabah’ın kızı bu defa da sahil pozlarıyla olay oldu

Eğitim hayatına İngiltere içerisinde devam eden ünlü sanatçılardan Coşkun Sabah'ın kızı Roza, tatille ilgili sezonu da Alaçatı'da açmış durumda


556
556 points

Eğitim hayatına İngiltere içerisinde devam eden ünlü sanatçılardan Coşkun Sabah’ın kızı Roza, tatille ilgili sezonu da Alaçatı’da açmış durumda. Roza son olarak, ”Güneşli” notunu ekleyerek Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu karede güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başardı. Coşkun Sabah, çok kısa bir zaman öncesinde ”Geçinemiyorum” ifadelerine yer vererek kızının okulu için çok para ödemekte olduğunu ifade etmişti.

Bir müddet öncesinde ”Geçinemiyorum” şeklindeki sözlerinden dolayı gündem haline gelen ünlü sanatçılardan Coşkun Sabah, Ceyda Okay’la gerçekleştirdiği evliliğinden dünyaya gözlerini açan kızı Roza, tatille alakalı sezonu da Çeşme’de açmış durumda. Ünlü durumda bulunan sanatçı, ”Ben hazır olana dağ dayanmaz dedim” ifadelerine yer verirken kızını yurt dışında okutabilmek amacıyla çok iyi para ödemekte olduğunu ifade etmişti. Coşkun Sabah’ın kızı  olarak tanınan Roza da Instagram da yer alan fotoğrafları ile gündeme bomba gibi düştü.

Eğitim yaşamına İngiltere’de devam eden ünlü durumdaki sanatçının kızı Roza, tatille alakalı sezonu da Alaçatı’da açmış durumda. Roza paylaşmış olduğu bu fotoğrafın altına, ”Güneşli” şeklinde bir not yazdı. Coşkun Sabah’ın Ceyda Okay’la yapmış olduğu evliliğinden dünyaya gelen Roza Sabah, 1999 senesinin nisan ayı içerisinde dünyaya gözlerini açtı. Roza Sabah aynı zamanda Coşkun Sabah’ın annesinin ismini taşımakta.


Sosyal medyada paylaş

556
556 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir