Çukur dizisinin Aliço’su yakın arkadaşını depremde kaybetti

Çukur adlı dizinin başarılı oyuncularından Rıza Kocaoğlu, İzmir ilinde meydana gelen deprem felaketi esnasında enkaz altında kalmış olan arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz'un acı durumdaki haberini sosyal medya hesabı üzerinden açık bir şekilde duyurdu.


558
558 points

Çukur adlı dizinin başarılı oyuncularından Rıza Kocaoğlu, İzmir ilinde meydana gelen deprem felaketi esnasında enkaz altında kalmış olan arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz’un acı durumdaki haberini sosyal medya hesabı üzerinden açık bir şekilde duyurdu. Kocaoğlu, yaşamını yitirmiş olan arkadaşıyla çekilmiş fotoğrafını paylaşarak ‘Sen bizim hiç bir şekilde bitmeyecek şiirimizsin Ali’ şeklindeki notu yazdı.

İzmir ilinde meydana gelen şiddetli depremin hemen sonrasında yürek yakmakta olan haberler gelmeyi sürdürmekte. Çukur isimli dizideki Aliço karakteriyle herkesin sevmekte olduğu oyunculardan Rıza Kocaoğlu, enkaz altında kalmış bulunan Göztepe taraftarlarından arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz’un altında kalmış olduğu enkazın başında beklediği esnada acı haberi almış bulundu. Ali Çağın’ın cansız bir durumdaki bedenine ulaşılmış oldu.

Merkez üssü Ege Denizi’nde yer alan İzmir ilinin Seferihisar ilçesi açıkları olarak meydana gelen 6,6 büyüklüğüne sahip deprem esnasında şu zamana dek 51 kişi yaşamını yitirmişken, 896 kişi de yaralanmış oldu. Dokuz tane bina içerisinde arama ve kurtarma çalışmaları devam ettirilirken enkazdan sağ bir şekilde çıkartılmış olan vatandaşların sayısı da 104 olarak açıklandı. 224 yurttaşımızın ise tedavisi devam etmekte.

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Göztepe de, deprem felaketi esnasında enkaz altında kalmış olduğu bilgisine ulaşılan taraftarı Ali Çağın Kaygusuz’dan iyi bir haber almayı beklemekteydi.


Sosyal medyada paylaş

558
558 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir