Cüneyt Tek yeni bir projeyle sürpriz yaptı!

Bugüne dek sayısız hit şarkıya imzasını atmayı başaran başarılı sanatçılardan 'Cüneyt Tek' en yeni şarkısı 'Büyük'le beraber müzikseverlerle buluşmuş oldu.


539
539 points

Bugüne dek sayısız hit şarkıya imzasını atmayı başaran başarılı sanatçılardan ‘Cüneyt Tek’ en yeni şarkısı ‘Büyük’le beraber müzikseverlerle buluşmuş oldu.

Gidersen isimli şarkısının yanı sıra Kurşun isimli şarkısı ve Yar isimli şarkısı gibi sayısız sevilen şarkısı ile beraber yüreklerimizde yer edinmeyi başaran başarılı müzisyenin yeni çıkarmış olduğu bu şarkısı bütün müzik listeleri üzerinde hızlıca yerini almış oldu. Sözüyle beraber müziği de sanatçının kendisine ait durumda bulunan söz konusu şarkının düzenlemesi de Uğur Varol imzasını taşımakta.

Kış mevsiminin hiti olmaya hazırlanmakta olan şarkısı ile birlikte ‘Cüneyt Tek’, çok uzun bir zamandan beri dört gözle beklemekte olan hayranlarını da heyecanlandırmış oldu. Her bir projesi ile birlikte büyük ses getirmeyi başaran ve türk pop müziğindeki en başarılı işlerine imzasını atmış bulunan söz yazarı ve aynı zamanda sanatçılardan ‘Cüneyt Tek’in ‘Büyük’ ismine sahip olan yeni şarkısı ülke olarak içinden geçmekte olduğumuz bu zorlu pandemi süreci içerisinde de dinleyen herkesin kalbine dokunmuş olacak.

‘Cüneyt Tek’in çok uzun bir zamandan beri büyük bir titizlikle hazırlanmakta olduğu projenin içimizi ısıtacak görüntüleriyle beraber klip yönetmenliğini ise İmre Haydaroğlu üstlenmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir