CZN Burak’ın Dubai’deki şubesi kapatıldı

Ünlü şeflerden biri olan CZN Burak'ın Orta Doğu Bölgesinin en büyük restoranı olarak nitelendirilen Dubai şubesi kapatılmış durumda.


537
537 points

Ünlü şeflerden biri olan CZN Burak’ın Orta Doğu Bölgesinin en büyük restoranı olarak nitelendirilen Dubai şubesi kapatılmış durumda. Twitter üzerinden paylaşılmış olan özel bir bilgiye bakılırsa, restoranın Covid-19 ile alakalı tedbirlerine uyulmadığından dolayı kapatılmış olduğu açıklaması yapıldı.

Ünlü şeflerden biri olan CZN Burak, 25 Aralık tarihi içerisinde Orta Doğu Bölgesi’nin en büyük restoranı olarak öne çıkan Dubai şubesini açmış idi. Dubai Medya Ofisi’nin paylaşmış olduğu özel bir bilgiye bakılırsa, ünlü şefin ülke içerisinde açmış olduğu bu şube kapatılmış durumda.

Dubai Medya Ofisi, söz konusu bu restaurantın ‘Covid-19 ihtiyati tedbirlerine uymamış olduğu gerekçe gösterilerek’ kapatılmış olduğunun duyurusunu yaptı. Ofis, ayrıca sosyal medya platformlarından biri olan Twitter üstünden yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde, CZN Burak’a ait durumda bulunan Dubai kentindeki restoranı bulanık hale getirilmiş bir görüntüyle paylaşmış oldu. Kapanışla alakalı olarak halen resmi bir açıklama yapılmamış durumdayken, CZN Burak ise söz konusu bu konuyla alakalı herhangi bir bilgiye yer vermiş değil.

Açıklamanın ardından sosyal medya üzerinde yorum yapmış olan kullanıcılar, restoranın kapanmış olduğunu teyit edip doğruladı. Kısa zaman içerisinde ünü nerdeyse bütün dünyaya yayılmış olan CZN Burak, Dubai kentinde yer alan şubesinin açılışının ilk ayı içerisinde futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikte ünlü oyunculardan Steven Segal gibi ünlü isimleri de ağırlamıştı. Şube toplam olarak, 45.000 taneden çok müşteriye hizmet vermiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir