Dantelli iç çamaşırıyla çekildiği fotoğrafa beğeni yağmış durumda

Podyumların herkes tarafından yüzü olarak öne çıkan ünlü modellerden Kendall Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden çok cesur paylaşımlarının arasında bir yenisi daha ilave edildi.


570
570 points

Podyumların herkes tarafından yüzü olarak öne çıkan ünlü modellerden Kendall Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden çok cesur paylaşımlarının arasında bir yenisi daha ilave edildi. Kendall Jenner’ın dantelli detaya sahip siyah iç çamaşırı ile birlikte vermiş olduğu pozuna 6 milyon taneden çok beğeni yağmış durumda.

Son dönem içerisinde podyumların yükselmiş olan yıldızlarından bir tanesi olarak öne çıkan güzel modellerden Kendall Jenner, Instagram hesabı üzerinden vermiş olduğu pozuyla isminden tekrar söz ettirmiş oldu. Koronavirüs ile alakalı karantina başladığından bu zamana kadar eskiden olduğundan daha az paylaşımda bulunan Jenner, en son ise siyah dantelli iç çamaşırlarıyla çekmiş olduğu bir pozunu Instagram sayfası üzerinde paylaşmış oldu.

Ünlü durumda bulunan modelin bu yapmış olduğu paylaşımına 6 milyon tanenin üstüne de beğeni gelmiş oldu. Takipçileri de Jenner’ın söz konusu bu pozunu beğeni ile birlikte yorum yağmuruna tutmuş oldu. Kendall’ın kardeşi olarak öne çıkan Kylie Jenner, paylaşımının altına da ”Bu çok nadir bir Kendall içeriğidir” şeklinde bir yorumda bulundu. Ünlü durumda bulunan modelin NBA takımları arasında yer alan Phoenix Suns forması giymiş olan yıldız basketbolculardan Devin Booker ile ismi aşk dedikodularına karışmış durumdaydı.


Sosyal medyada paylaş

570
570 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir