Defne Samyeli’ye çok büyük bir şok

İş adamlarından biri olan Yusuf Araz, 2 senedir kira borcunu ödememekte olduğu iddiası ile birlikte haciz işlemi başlatmış olduğu Defne Samyeli'ye açmış olduğu tahliye ile birlikte alacak davasını kazanmış oldu.


531
531 points

İş adamlarından biri olan Yusuf Araz, 2 senedir kira borcunu ödememekte olduğu iddiası ile birlikte haciz işlemi başlatmış olduğu Defne Samyeli’ye açmış olduğu tahliye ile birlikte alacak davasını kazanmış oldu. Mahkeme, Defne Samyeli’nin 2 senedir oturmakta olduğu evden tahliye edilmesine karar vermiş oldu. 123.318,079 kuruş tutarında bulunan icra takibi de kaldığı yerden devam ediyor olacak.

İşadamlarından biri olan Yusuf Araz, 2 seneden beri kira borcunu ödememekte olduğu iddia edilerek haciz işlemi başlatmış olduğu Defne Samyeli’ye açmış olduğu tahliye ile birlikte alacak davasını kazanmış oldu. Söz konusu bu mahkeme, Defne Samyeli’nin iki senedir oturmakta olduğu evden tahliye edilmesine karar vermiş oldu. 123.318,079 tutarındaki icra takibi de kalmış olduğu yerden sürüyor olacak.

İş insanlarından biri olan Yusuf Araz, Kemerburgaz’da yer alan Pasifik Villaları içerisinde yer alan evinde kiracı şeklinde oturmaya devam eden Defne Samyeli’nin 2019 senesinin Mart ayı dönemlerinden bu zamana kadar kirasını ödememiş olduğunu iddia edip İcra Müdürlüğü’ne başvuru yapmıştı.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir