Dekolteli fotoğrafına beğeni yağmış durumda

Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmaya devam eden isimlerin ilk sırasında yer alan güzel oyunculardan Hande Erçel, en son göğüs detaylı elbisesi ile birlikte vermiş olduğu pozunu paylaştı.


542
542 points

Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmaya devam eden isimlerin ilk sırasında yer alan güzel oyunculardan Hande Erçel, en son göğüs detaylı elbisesi ile birlikte vermiş olduğu pozunu paylaştı. Oyuncunun söz konusu bu fotoğrafı kısa zaman içinde 2 milyon taneye yakın bir beğeni almış oldu.

FOX TV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı isimli dizide Kerem Bürsin’le başrol oynamaya başlayan Hande Erçel, bir dergiyle ilgili olarak kamera karşısına geçmiş oldu. Rol arkadaşı ile birlikte yapmış olduğu paylaşımlardan ötürü gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Erçel, en son kendi pozlarıyla isminden söz ettirmiş oldu. Siyah renkli çok cesur kıyafetleri ile birlikte kamera karşısına geçerek poz vermiş bulunan ünlü oyuncu, pozlarını göz emojisi ile birlikte Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Ünlü durumda bulunan ismin arka arkaya paylaşmış olduğu iki tane fotoğrafı kısa zaman içinde 1.877.000 taneden çok beğeni almış oldu.

Hande Erçel, bundan sadece on gün öncesinde de derin sırt dekoltesine sahip bir elbisesi ile birlikte pozunu paylaşmış ve 2.531.000 tane de beğeni almış idi.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir