Demet Akalın elektrik faturasına isyan etmiş durumda

Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan'ın vermiş olduğu gazla ilgili müjdeye çok sevinmiş olan Demet Akalın, yaşamamakta olduğu evine gelen 1.500 Türk Lirası tutarındaki elektrik faturasını gördüğünde adeta isyan etmiş oldu.


548
548 points

Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu gazla ilgili müjdeye çok sevinmiş olan Demet Akalın, yaşamamakta olduğu evine gelen 1.500 Türk Lirası tutarındaki elektrik faturasını gördüğünde adeta isyan etmiş oldu.

Gündeme yönelik yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı çok sık bir şekilde isminden söz ettirmekte olan Demet Akalın, doğal gaz rezervinin bulunmuş olmasına fazlasıyla sevindiğini fakat evine gelmiş elektrik faturasını fazla bulduğunu da ifade etti.

Geçmiş olduğumuz gün kızı Hira ile birlikte Okan Kurt’la bir mekandan çıktığı esnada objektiflere yakalanan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın doğal gazla alakalı müjdesine fazla sevindiğini ifade ederek çok harika bir şey olduğuna değindi.. Ülkemizle alakalı gurur verici bir şey olduğunu ve bize ne kadar yeteceğini merak ettiğini ifade etti.

Çeşme içerisinde yer almamış olmasına karşın oradaki evine gelen elektrik faturasından isyan etmiş olan Demet Akalın, çok yüksek elektrik faturası geldiğini ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

548
548 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir