Demet Akalın estetik mağduru oldu

Ünlü popçulardan biri olan Demet Akalın, yaptırmış olduğu estetik operasyonunun ardından pişman oldu.


528
528 points

Ünlü popçulardan biri olan Demet Akalın, yaptırmış olduğu estetik operasyonunun ardından pişman oldu. Boyun kısmında kabarcıklar meydana gelen Akalın, ‘Boynum gençlik aşısı sebebiyle 15 günden beri böyle. Bilmemekte olduğunuz şeyleri asla yaptırmayın!’ ifadelerine yer vererek takipçilerine dert yanmış oldu.

Sosyal medya hesabındaki paylaşımlarından dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmekte bulunan Demet Akalın yine çok fazla konuşulanlar arasında. Akalın, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin dikkatini çekmekte bulunan çok önemli bir detaya açıklık getirmiş oldu. 48 yaşında bulunan ünlü şarkıcı ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde dudaklarına dolgu yaptırmıştı. Daha önce de botoks yaptırmış olan Demet Akalın dudağına koydurtmuş olduğu dolguyla sosyal medya üzerinde de paylaşım yapmıştı.

Son halini hayranları da çık beğenmiş olduğu Akalın son gerçekleştirmiş olduğu paylaşımla sosyal medya üzerinde yine gündem olmuş durumda. Demet Akalın ‘Senin boynuna ne oldu?’ şeklinde soru sormuş olan takipçilerine uyarıda bulundu: ‘Boynum gençlik aşısı sebebiyle 15 günden beri böyle. Bilmemekte olduğunuz şeyleri asla yaptırmayın! Tanımadığınız ve ayrıca güvenmemekte olduğunuz hekim dahi olsa asla yaptırmayın! Israr eden kişilerden de lütfen uzak durun!’ ifadelerine yer vererek takipçilerine dert yanmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir