Demet Akalın kilolarıyla olay olmuş durumda

Özlem Yıldız ile birlikte Demet Akalın'ın Çeşme ilçesinde gerçekleştirdiği tatilleri bütün hızıyla sürüyor.


539
539 points

Özlem Yıldız ile birlikte Demet Akalın’ın Çeşme ilçesinde gerçekleştirdiği tatilleri bütün hızıyla sürüyor. Bikinili bir şekilde objektiflere yakalanmış olan Demet Akalın’ın almış olduğu kilolar dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Kızı Hira’nın yanı sıra yakın arkadaşları ile birlikte Çeşme’de tatil yapmaya devam eden Demet Akalın, sosyal medya platformlarının diline düşmekten hiç bir şekilde kurtulabilmiş değil. Yakın arkadaşlarından biri olan Özlem Yıldız’la beraber geçmiş olduğumuz günlerde The Beach Of Momo’da denize girmiş olan Akalın kızı Hira ile beraber saatlerce denizin tadını çıkarttı.

Özlem Yıldız ise oğlu Demir’le beraber denizde oynadığı esnada, neşeli bir durumdaki halleri de objektiflere yansımış durumda. Akalın ile Yıldız, deniz çıkışında duş aldıktan hemen sonrasında localarına dönüş yaptı. Bu esnada ise görüntülenmiş olan eski mankenlerden Akalın, kilolarından dolayı dikkat çekmiş oldu. Bir dönemlerde podyumların aranan isimlerinden biri olan Akalın’ın kilo almış olduğuna dikkatleri çekmiş bulunan sosyal medya kullanıcıları ”Karantina çok fazla yaramış” şeklinde yorumlar gerçekleştirdi. Demet Akalın, diğer taraftan sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına yeni single çalışmasının müjdesini vermiş durumda.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir