Demet Akalın o haberleri yalanladı

Sahilin tam dibinde lüks restoran açmış olduğu yönündeki haberler ile birlikte gündeme gelmiş bulunan Demet Akalın, sessizliğini bozmuş durumda.


529
529 points

Sahilin tam dibinde lüks restoran açmış olduğu yönündeki haberler ile birlikte gündeme gelmiş bulunan Demet Akalın, sessizliğini bozmuş durumda. Ailesi ile alışveriş merkezi içerisinde görüntülenmekte olan şarkıcı ”Mekan bize ait değil, Okan’ın ailesine aittir” ifadelerine yer verdi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde salgından dolayı konserleri iptal olduğundan dolayı ekonomik zorluk yaşamış olduğu ifade edilen Demet Akalın’ın boğazın göbeğinde Hira Han isminde bir restoran açmış olduğu iddia edildi. Kısa zaman içinde gündem olmuş bulunan Akalın, konuyla alakalı olarak ilk defa konuşmuş durumda.

Demet Akalın, ardımızda bırakmış olduğumuz gün kızı Hira ile birlikte eski eşi Okan Kurt’la bir alışveriş merkezi içerisinde görüntülere yakalandı. Maddi zorluk çekmekte olmasını söylemesinin hemen sonrasında restoran açtığı gerekçe göstererek tepki çekmiş bulunan Akalın, ısrarlı bir soruların sonrasında ”O restoran bana ait değildir arkadaşlar. Okan’ın ailesine ait” ifadelerine yer verdi. Okan Kurt’ta ”Restoran hiç bir şekilde bizim değildir arkadaşlar. Kız kardeşimin orası. Dilan Kurt’a ait” ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

”Geçinemiyorum” ifadelerine yer veren Demet Akalın’ın restoran açmış olduğuyla alakalı iddia Twitter platformu üzerinde de gündem olmuş idi. Akalın’la ilgili olarak ”Geçinebilmek amacıyla yemek sektörüne giriş yapmış” ile birlikte ”Lahmacunu 5 lira tutarından verirsiniz artık malum geçinememekte olanları en iyi siz anlayabilirsiniz” ve ayrıca ”Hani geçinememekteydin?” şeklinde yorumlar gerçekleştirdi.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir