Demet Akalın Tiktok mağduru olmuş durumda

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın'ın 7 yaşında bulunan kızı Hira Kurt, TikTok adı sosyal medya platformunun canlı yayını esnasında bilmeden basmış olduğu para gönderme butonlarıyla seyretmekte olduğu kişiye tam tamına 7.000 Türk Lirası tutarında para yolladı.


537
537 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın’ın 7 yaşında bulunan kızı Hira Kurt, TikTok adı sosyal medya platformunun canlı yayını esnasında bilmeden basmış olduğu para gönderme butonlarıyla seyretmekte olduğu kişiye tam tamına 7.000 Türk Lirası tutarında para yolladı. Kredi kartında gerçekleşen ödemeleri gördüğünde çok büyük bir şaşkınlık yaşamış olan Akalın da ‘Bu tam olarak nasıl bir sahtekarlık, dolandırıcılıktır bu’ ifadeleriyle isyan edip bütün anne ile beraber babaları uyarmış oldu.

Hafta içinde her gün Star TV kanalında sanatçı Alişan’la beraber program sunmuş olan Demet Akalın, geçmiş olduğumuz gün çok ilginç bir olay yaşamış oldu. 7 yaşında bulunan Hira, ailesinin telefonunu alıp TikTok adlı sosyal medya platformundan bir canlı yayın izlemeye başlamış oldu. Hira’yı görmüş olan TikTok fenomeni de ‘Çiçek emojisine bas’ ifadelerine yer vererek kendisine para yollattı.

Yaşamış olduğu olaya sosyal medya hesabı üzerinden öfke kusmuş olan ünlü şarkıcı Akalın ise bütün anne ve babaları uyarmış oldu. Bu olayın ardından fenomenin kullanmış olduğu sözlerine sinirlenmiş durumdaki Demet Akalın da geri alacağı parayı çocuklar için kullanacak olduğunu ve bu hususu da avukatı aracılığıyla çözecek olduğunu ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir