Demet Akalın’dan evde kebap partisi

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın, koronavirüsün Türkiye'ye gelmiş olmasının sonrasında kızı Hira ile birlikte eski eşi Okan Kurt'la kendini eve kapatmış durumda.


529
529 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın, koronavirüsün Türkiye’ye gelmiş olmasının sonrasında kızı Hira ile birlikte eski eşi Okan Kurt’la kendini eve kapatmış durumda. Günlerden beri evde bulunan Akalın, Instagram hesabı üzerinden devamlı bir şekilde ”evde kalarak, kendinizi izole edin” şeklinde çağrıda bulunarak takipçilerini uyarmış oldu. Fakat Akalın, bu söz konusu kuralları kendisi çiğnemiş oldu.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 9 milyon tane takipçisi yer alan ve yiyip içtiği nerdeyse her şeyi hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam eden Demet Akalın, bir tane ocakbaşı sahibiyle birlikte birkaç tane personelini evine çağırıp kebap partisi vermiş oldu. Bu dakikaları da Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Demet Akalın’a tepki yağmış durumda.

Yapmış olduğu her bir şeyi Instagram hesabı üzerinden paylaşmaya devam eden Demet Akalın, geçmiş olduğumuz akşam üzeri de cilt bakımı yapma esnasında video paylaşmıştı. Ünlü durumda bulunan şarkıcılardan Demet Akalın, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde kızı Hira sıkıldığından dolayı arabası ile İstanbul ilinde tur atmaya çıkmıştı.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir