Demet Aleyna’yı yerden yere vurmuş durumda

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın, her fırsat içerisinde dünya starı olacağını ifade eden ve bir zamanlar da yanından ayırmamış olduğu Aleyna Tilki'yle ilgili olarak demediğini de bırakmadı.


537
537 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın, her fırsat içerisinde dünya starı olacağını ifade eden ve bir zamanlar da yanından ayırmamış olduğu Aleyna Tilki’yle ilgili olarak demediğini de bırakmadı. Kendi programı içerisinde Aleyna’yı topa tutmuş olan Demet Akalın, ‘Star olacağım diye konuşuyordu şimdi ise çocuk dizisinde oynamakta. Çok yazık’ ifadelerine er verdi.

Kızı olan Hira fazlasıyla sevdiğinden dolayı bir dönemler çok sık bir şekilde Aleyna Tilki’yle bir araya gelmiş olan Demet Akalın bu defa ise ters köşe yapmış durumda. Her bir fırsatta Aleyna’yı övmekte olan Demet Akalın, bu defa ise Star TV kanalında yayınlanmış olan program esnasında genç popçu için de zehir zemberek sözler söylemiş oldu.

Programı içerisinde ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde ilk İngilizce şarkısını çıkartmış olan Aleyna Tilki’yle alakalı konuşma gerçekleştiren Demet Akalın, ‘Dünya starı olacağım ifadelerine yer veriyordu yazık bak şimdi çocuk dizisinde oynamakta. Şarkısını dünyanın starı olan bir kızdan almadı mı? Kadın hiç bir şekilde paylaşmadı bile. Bizlere kimse o kadar destek çıkmamıştı. Ben ilk çıktığı zaman çok fazla destek verdim. Olmuyorsa da yani zorlamanın hiç bir şekilde anlamı yok. Son zamanlarda Hira dahi açıp seyretmiyor’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir