Demi Rose cesur bikinisiyle tüm dikkatleri üstüne çekti

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile ünlü olan 25 yaşında bulunan İngiliz modellerden Demi Rose, arkadaşlarıyla beraber İspanya tatili esnasında objektiflere yakalandı.


552
552 points

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile ünlü olan 25 yaşında bulunan İngiliz modellerden Demi Rose, arkadaşlarıyla beraber İspanya tatili esnasında objektiflere yakalandı. Genç yaştaki ünlü model, cesur bikinisi ile birlikte kıvrımlarını sergilemekten hiç bir şekilde kaçınmadı.

Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte kısa zaman içinde ün yapmayı başaran ve daha sonra modellik yapmaya başlamış bulunan 25 yaşında olan Demi Rose, koronavirüsle alakalı salgından dolayı uygulanmakta olan kısıtlamaların sona ermiş olmasıyla beraber tatille ilgili olarak soluğu İspanya’da almış oldu.

İspanya da yapmış olduğu tadını çıkartmaya başlayan 25 yaşında bulunan genç model, üstüne giymiş olduğu ve vücudunu saran file elbisesi ile birlikte kıvrımlarını sergilemekten hiç bir şekilde kaçınmadı. Rose, vücut hatlarını açık bir şekilde ortaya çıkartmakta olan cesur bikinisi ile birlikte de plajda bütün dikkatleri üstüne çekmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir