Deniz Akkaya’dan çok cesur pozlar

Tv8 kanalında ekranlara gelen 'Biz bize' adlı programın sunucusu Deniz Akkaya'nın paylaşmış olduğu cesur pozları sosyal medyayı adeta sallamış durumda.


527
527 points

Tv8 kanalında ekranlara gelen ‘Biz bize’ adlı programın sunucusu Deniz Akkaya’nın paylaşmış olduğu cesur pozları sosyal medyayı adeta sallamış durumda. Deniz Akkaya’nın paylaşımının altına ‘Mekanın sahibi geri geldi’ şeklindeki notla yapmış olduğu paylaşımına adeta beğeni yapmış oldu. Akkaya’nın söz konusu bu pozlarını beğenmiş olan Selin Ciğerci de çok şaşırttı. Taşıyıcı anneyle çocuk sahibi olma konusunda isteği bulunan Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya’nın kavgaları da 2020 senesine adeta damga vurmuş idi.

Sosyal medya üzerinde yapmış olduğu açıklamalardan dolayı çok sık bir şekilde isminden söz ettirmekte olan ünlü manken ve aynı zamanda sunuculardan Deniz Akkaya, vermiş olduğu olay pozlar ile gündem olmuş durumda. Deniz Akkaya’nın paylaşmış olduğu bu cesur pozları, sosyal medya platformunu da sallamış oldu. Deniz Akkaya, sosyal medya hesaplarından biri olan instagram üzerinden paylaşmış olduğu pozlarının altına, ‘Mekanın sahibi geri geldi’ şeklinde bir not yazdı.

Taşıyıcı anneyle çocuk sahibi olma konusunda isteği ulunan Selin Ciğerci’yle Deniz Akkaya’nın kavgaları ise 2020 senesine adeta damga vuran olaylar arasındaydı. Akkaya’nın paylaşılmış olan söz konus ubu fotoğraflarını Selin Ciğerci’nin beğenmiş olması da herkesi şaşırtmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

527
527 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir