Deniz Seki’nin konaklayacağı kral dairesinin fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü Şarkıcılardan biri olan Deniz Seki, 5 Eylül akşamında termal turizminin en önemli merkezlerinden biri olarak öne çıkan Yalova ilinde sahne alıyor olacak.


565
565 points

Ünlü Şarkıcılardan biri olan Deniz Seki, 5 Eylül akşamında termal turizminin en önemli merkezlerinden biri olarak öne çıkan Yalova ilinde sahne alıyor olacak. Seki, gerçekleştirilecek özel galanın hemen sonrasında ise geceliği 15.000 dolar değerine sahip kral dairesi içerisinde konaklamış olacak.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Deniz Seki, 5 Eylül tarihi içerisinde Yalova ilinde sahneye çıkmış olacak. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, konserden hemen sonra içinde her şeyin bulunmakta olduğu dubleks bir kral dairesi içerisinde kalmış olacak.

Termal suları ile ün yapmış olan Yalova ilindeki bir otel içerisinde 5 Eylül akşamında Deniz Seki rüzgarı esmiş olacak. Otel yetkilisi olanların yapmış olduğu açıklamaya bakılırsa Deniz Seki, daha öncesinde Bülent Ersoy’un da konaklamış olduğu 650 metrekare büyüklüğe sahip olan dubleks kral dairesi içerisinde ağırlanmış olacak.

Deniz Seki’nin galadan hemen sonra konaklayacak olduğu kral dairesi içerisinde: Özel bir durumdaki Türk hamamının yanı sıra göbek taşı ile birlikte iki tane ayrı banyo, sauna, çalışma odası, jakuzi, bakıcı-yardımcı odaları, 200 metrekarelik bir salon, piyano, şömine, komplesi özel tasarım olarak yapılmış oturma grupları ve iki tane farklı yemek odası, ebeveyn yatak odası içerisinde kumandalı bir durumda döner yatak, masaj yataklarıyla beraber elektrikli kumanda kullanılarak karartılabilmekte olan camlar yer alıyor.


Sosyal medyada paylaş

565
565 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir