Denizde aşka geldiler

İngiliz model ve aynı zamanda televizyon yıldızlarından biri olan Katie Price, Maldivler'de çıkmış oldukları tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor.


515
515 points

İngiliz model ve aynı zamanda televizyon yıldızlarından biri olan Katie Price, Maldivler’de çıkmış oldukları tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. Erkek arkadaşı olan Carl Woods’la fazlasıyla romantik bir kaçamak yapmış olan Price, denize girdiğinde sevgilisiyle çok samimi anlar yaşamış oldu.

Hem dişleriyle ilgili tedavi olmak hem ise tatil yapma amacıyla Türkiye’ye gelmiş olan ve burda aqua parktan kaydığı esnada iki bacağını da kırmış olan İngiliz model ve aynı zamanda televizyon yıldızlarından Katie Price, tam bir şekilde sağlığına kavuşamamış olsa da sevgilisi ile beraber Maldivler tatilinin tadını çıkartmaktan hiç bir şekilde geri durmamakta.

Erkek arkadaşı olarak tanınan Carl Woods’la Maldivler’e çok daha romantik bir kaçamak yaşama amacıyla gitmiş olan ünlü isim, denizde sevgilisiyle çok samimi anlar yaşamış oldu. İngiliz basın mensuplarının dikkat çekmeyi başaran isimleri arasında kendisine yer bulan Price’ın eski sevgilisi Kris Boyson, Instagram platformu üzerinden yapmış olduğu canlı yayın içerisinde, ‘Şöhrete hiç bir şekilde aç durumda değilim ve para kazanmak için çalışmıyorum. Elimde yer alan kanıtların tamamını da basına satabilirdim. Bunu yapmayı hiç bir şekilde istemedim. Herkesin zamanlarını boşa harcadığımdan dolayı yorumlarınızın büyük bir kısmını da görmezden gelmekteyim, yalnızca söylemiş olduğunuz birkaç şeye değinmeyi istiyorum’ şeklindeki ifadelerine yer vermişti. Boyson, ikisi beraberken Price’ın üç tane değişik erkekle ilişki yaşamakta olduğunu ifade etmişti.


Sosyal medyada paylaş

515
515 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir