Derin Talu tepkilerin odağında

Defne Samyeli'nin 16 yaşında bulunan kızı Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden çok cesur bir mayokinili pozunu paylaşmış durumda.


525
525 points

Defne Samyeli’nin 16 yaşında bulunan kızı Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden çok cesur bir mayokinili pozunu paylaşmış durumda. Yaşından büyük göstermekte olan Talu’nun yüzüne yer alan makyaj da takipçilerinin tepkisini çekmiş durumda.

Güzelliğinin yanı sıra fiziğinden dolayı da yıllara  adeta meydan okumakta olan Defne Samyeli’nin kızları da son dönemlerde annelerinin izinden gitmeyi sürdürüyor. Paylaşımları ile birlikte isminden her fırsatta söz ettirmeyi başaran kardeşler arasından 16 yaşında bulunan Derin Talu’nun denizin kenarından yapmış olduğu bir paylaşım takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuş oldu.

Siyah  renkli bir mayokinisini ile poz vermiş olan Derin Talu, bu dakikaları da Instagram hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmış oldu. Talu’ya birinci yorum  ise 23 yaşında bulunan ablası Deren Talu’dan gelmiş oldu. Deren, kız kardeşinin paylaşmış olduğu bu fotoğrafa ateş emojileri yazdı. 16 yaşında bulunan Derin’in plaja gittiği esnada yapmış olduğu makyaj de kendisini takip edenler tarafından adeta topa tutulmuş durumda. Talu’nun söz konusu bu fotoğrafını görmüş olan sosyal medya kullananlar ”Makyaj denizi tutmakta sanırım” ile birlikte ”Denize gireceksin makyaj mı yapıyordun” ve  bir de ”Sen nasıl bir on altı yaşındasın şimdi” ifadeleriyle yorumlar yazıldı.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir