Didem Soydan cinsel ilişki cevabıyla yeniden gündemde

Yapmış olduğu her açıklamasının yanı sıra paylaşımları farklı bir olay yaratmış olan Didem Soydan, dünyayı etkisinin altına almış bulunan koronavirüsten korunabilmek amacıyla en yakın arkadaşlarından biriyle evden çıkmama konusunda bir karar aldı.


549
549 points

Yapmış olduğu her açıklamasının yanı sıra paylaşımları farklı bir olay yaratmış olan Didem Soydan, dünyayı etkisinin altına almış bulunan koronavirüsten korunabilmek amacıyla en yakın arkadaşlarından biriyle evden çıkmama konusunda bir karar aldı. Ev içerisinde videolar çekerek Instagram hesabı üzerinden paylaşmayı sürdüren Soydan, ”En büyük hobiniz nedir” şeklinde sorulan soruya verdiği yanıtla tekrardan gündem olmuş durumda.

Senelerdir yiyip içtiği ayrı gitmemekte olan gitmeyen Umut Eker’le evde zaman geçirmeye devam eden ünlü modellerden Didem Soydan, arkadaşının ”En büyük hobin ile birlikte fobin nedir?” şeklindeki sorular için ”Cinsel ilişkiye girmek ile girememek” şeklinde bir yanıt verdi. Soydan’ın söz konusu bu yanıtı kısa zaman içinde sosyal medyaya da damgasını vurmuş oldu.

Yapmış olduğu espri çok yanlış anlaşılan ve Instagram magazin sayfaları üzerinde kısa zamanda haber olmuş bulunan Didem Soydan, yeni bir tane daha video çekip ”Hem gerizekalı bir durumda olmayın hem de artık evde olun” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir