Didem Soydan hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyunculardan biri olan Burak Deniz'le çok daha yeni bir aşka yelken açmış bulunan model Didem Soydan, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam apar topar hastaneye kaldırılmış oldu.


529
529 points

Ünlü oyunculardan biri olan Burak Deniz’le çok daha yeni bir aşka yelken açmış bulunan model Didem Soydan, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam apar topar hastaneye kaldırılmış oldu. Deniz, apandisti şiştiğinden dolayı geceyi hastanede geçirmiş olan sevgilisini hiç bir şekilde yalnız bırakmadı.

Sevgilisi olan Burak Deniz ile birlikte Nişantaşı semtinde yer alan bir özel hastanenin aciline gelmiş bulunan ünlü modellerden Didem Soydan’ın apandistinin şişmiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Soydan için ilk müdahale Acil Servis’te yapılmış durumdayken Burak Deniz ise onu saatlerce hastane koridoru içerisinde beklemiş oldu.

Uçankuş’ta yer almış olan bir habere bakılırsa, ünlü durumda bulunan oyuncu sevgilisinin odaya alınmasının hemen sonrasında dışarıda beklemekte bulunan muhabirlerin yanına gelip Didem Soydan’ın sağlık durumuyla alakalı olarak bilgi aktardı: ‘Didem’in sağlık durumu şu anda çok iyi, bu gece ise burda kalacağız.’ Deniz söz konusu geceyi hastanede Soydan’ın yanında geçirmiş oldu

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Didem Soydan’ın ayağa kalkmakta zorlanmakta olduğu ve güzel durumdaki mankene ablasının refakat etmiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Umut Eker de akşam saatlerine doğru yakın arkadaşlarından biri olan Soydan’ı ziyaret etmiş bulundu.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir