Dilan Çıtak Tatlıses ile İbrahim Tatlıses arasındaki buzlar erimiş durumda

İbrahim Tatlıses ile birlikte kızı Dilan Çıtak, aylardan beri aralarında meydana gelen ev meselesinden dolayı süren kırgınlığa son vermiş oldu.


574
574 points

İbrahim Tatlıses ile birlikte kızı Dilan Çıtak, aylardan beri aralarında meydana gelen ev meselesinden dolayı süren kırgınlığa son vermiş oldu. Tekrardan bir araya gelmiş olan baba kız, sosyal medyanın üstünden çok samimi bir fotoğraf paylaşmış oldu.

Dilan Çıtak, seneler sonrasında açmış olduğu davayla İbrahim Tatlıses’in babası olduğunu ispat etmiş, Tatlıses soyismini kullanmaya hak kazanmış idi. Tatlıses, davanın hemen ardından her ne kadar Dilan Çıtak’ı kızı şeklinde kabul etmiş olsa da öteki evlatlarına göstermiş olduğu tavırla kızına karşı göstermiş olduğu tavır çok daha değişik olunca, ikilinin arasında beklenmekte olan baba – kız ilişkisi hiç bir şekilde gerçekleşmemişti.

Baba kızın aralarında en son İbrahim Tatlıses’in Kuşadası ilçesinde yer alan sitesinden çocuklarına birer tane daire verecek olduğunu açıklamış olması gerilimin fitilini çok daha fazla ateşlemişti. Tatlıses, bütün çocuklarına ev verecek olmasına rağmen Dilan Çıtak’ı bu işlemin haricinde tutmuş, ikilinin arası da bundan dolayı çok daha fazla bozulmuştu.

Aylardan beri devam eden bu küslük İbrahim Tatlıses’in atmış olduğu adımla son bulmuş oldu. İbo Show programıyla alakalı İstanbul ili içerisinde yer alan Tatlıses, kızının evine gidip aralarında yer alan buzları da eritmiş oldu. Buluşmanın anını görüntülemiş olan Çıtak, ”Evime hoş geldiniz babacığım” şeklindeki bir notla fotoğrafı sosyal medya hesaplarından Instagram’ın üstünde paylaşmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

574
574 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir