Dilan Çıtak Tatlıses koronavirüs olmuş durumda

Ünlü sanatçılardan biri olan İbrahim Tatlıses'in kızı olarak tanınan Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde ''Covid 19 test sonuçlarım pozitif çıktı'' ifadelerine yer verdi.


544
544 points

Ünlü sanatçılardan biri olan İbrahim Tatlıses’in kızı olarak tanınan Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde ”Covid 19 test sonuçlarım pozitif çıktı” ifadelerine yer verdi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde sevgilisi Levent Dörter koronavirüse yakalanmış olan ünlü şarkıcılardan Dilan Çıtak Tatlıses de eklem ağrılarının yanı sıra tat kaybı şeklindeki şikayetten dolayı hastanelik olmuş durumda. Tatlıses’in yapılmış olan koronavirüs ile alakalı testi de pozitif çıkmış oldu.

Kötü durumda bulunan bu haberi Instagram hesabı üzerinden açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses; ”Eklem ağrılarının yanı sıra tat ile birlikte duyu kaybı şikayetlerimden dolayı yaptırmış bulunduğum covid-19 test sonucum pozitif bir durumda çıkmıştır” ifadelerine yer verdi.

Uzun senelerdir beraber olduğu sevgilisi Levent Dörter’in koronavirüs ile alakalı test sonucunun pozitif çıkmış olmasının sonrasında Instagram hesabı üzerinden canlı yayın yapmış olan Dilan ”Bende de şu anda bir halsizlik bulunuyor. İlaç almaktayım. Terliyorum ve nefes alma konusunda biraz zorluk çekmekteyim. Halsizlik de çok fazla. Hasta olmaktan korkmaktayım” ifadeleriyle herkesi çok fazla korkutmuştu.


Sosyal medyada paylaş

544
544 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir