Doğuş iş değişikliği yaptı

Ünlü şarkıcılardan biri olan Doğuş, kozmetik sektörü içerisine adım atmış olduğu konusunda duyuruda bulundu.


526
526 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Doğuş, kozmetik sektörü içerisine adım atmış olduğu konusunda duyuruda bulundu. Markasına güvencinin tam olduğunu ifade eden Doğuş, ‘Kadın ve erkek parfümümüz çıkacak. Kozmetik sektöründe de ses getireceğimize inanmaktayım’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ünlü durumdaki sanatçı, kendi ismini taşımakta olan ”Doğuş” markasının tanıtımla alakalı çekimlerinin yapılmakta olduğu Kağıthane Art Yapım içerisinde gazetecileri ağırlamış oldu.

Markasına güvencinin tam olduğunu ifade ederek sözlerine de başlamış olan Doğuş, ‘Altı aydan beri bu proje mevcut. Yabancı bir şirketle kendi markamız olarak öne çıkan Daxx Cosmetic’le çalışmaktayız. Kadın ve erkek parfümümüz çıkacak. Kozmetik sektöründe ses getirecek olduğumuza inanmaktayım. Zira fazlasıyla kaliteli ürünler çıkartmış olduğumuza inanmaktayım. Kolonyamız içerisinde de E vitamini mevcut. Parfümle beraber kolonyalarımız mevcut. Gece ve gündüz kremlerimiz de var.’ ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Şarkıcılıktan daha öncesinde pek çok meslekte çalışmış olduğunu da ifade etmiş bulunan Doğuş, ‘Daha öncesinde ben işportacılıkta yaptım. Ayakkabı boyacılığının yanı sıra inşaatlarda çalıştım. Simit ile birlikte su ve de poşet satışı yaptım. Bunlarla gocunabilecek bir şeyim de yok. Yapmış olduğum her işle de gurur duymaktayım’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir