Duygu Özaslan cesur fotoğraflarıyla kendisini takip edenleri mest etti

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde selülitli fotoğrafları ile birlikte magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş olan sosyal medya fenomenlerinden biri olan Duygu Özaslan, yeni yapmış olduğu paylaşımları ile birlikte kötü anıları unutturmaya çalışmakta.


566
566 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde selülitli fotoğrafları ile birlikte magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş olan sosyal medya fenomenlerinden biri olan Duygu Özaslan, yeni yapmış olduğu paylaşımları ile birlikte kötü anıları unutturmaya çalışmakta. Son yapmış olduğu paylaşımı ile birlikte takipçilerini mest etmiş olan Özaslan’a adeta beğeni yağmış durumda.

Selülitli bir durumdaki fotoğraflarıyla çok fazla konuşulmuş olan sosyal medya fenomenlerinden Duygu Özaslan, yeni paylaşımı üzerinde bu defa da göz kamaştırmış oldu. Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımı üzerinde de takipçilerinin beğenisini toplamış oldu. Sosyal medya hesabı üzerinde şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmakta bulunan Duygu Özaslan, çok sık bir şekilde fotoğraf paylaşmakta. Photoshop kullanımı gerçekleştirmesiyle de eleştiri yağmuruna tutulmuş olan Özaslan, ”Sosyal medya fenomenlerinden hangisi kullanmıyor ki” ifadelerine yer vererek kendisini savunmuş idi.

Ünlü durumdaki fenomen, tatilde çekilmiş olan selülitli fotoğraflarına yönelik olarak bir açıklama gerçekleştirmişti. ”Fotoğraflar üzerinde en kötü halim çıktığından dolayı inanması zor bir rahatlama gelmiş durumda bana. Kendimle barışmış oldum. O fotoğraf aslında fazlasıyla kötüydü. Fazlasıyla da rahatladım. İstemezdim bu şekilde bir şey yaşanmış olmasını ancak iyi ki de bu yaşanmış” ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

566
566 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir