Duygu Özaslan dalga konusu olmuş durumda

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Duygu Özaslan, spor yapmakta olduğu esnada bir tane markanın suluğunun tanıtımını yaptı.


535
535 points

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Duygu Özaslan, spor yapmakta olduğu esnada bir tane markanın suluğunun tanıtımını yaptı. Güzel durumda bulunan fenomen, suluğu anlattığı esnada ‘İstediğimde bittikçe doldurabilmekteyim. Ufak ufak, yudum yudum içebilmektesiniz’ şeklindeki ifadelerinden dolayı sosyal medya üzerinde adeta dalga konusu olmuş durumda.

YouTube üzerinde çekmekte olduğu makyaj videolarından dolayı ünlenmiş olan Duygu Özaslan, yapmış olduklarıyla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Basketbolcu olarak tanınan sevgilisi Can Maxim Mutaf ile çok mutlu bir beraberliği bulunan güzel ve genç fenomen, sosyal medya üzerinden de çok sık bir şekilde paylaşım yapmakta. Özaslan, son yapmış olduğu paylaşım içerisinde bir tane markanın suluğunu tanıtmış oldu. Bir zamanlar kilolarından dolayı gündeme gelmiş olan Özaslan, spor sırasında çekmiş olduğu tanıtım videosu içerisinde kullanmış olduğu ifadeler sosyal medya kullanıcılarının dikkatlerini çekmiş oldu.

Duygu Özaslan, elinde yer alan suluğun özelliklerini anlattığı esnada kullanmış olduğu ifadeler de adeta dalga konusu olmuş durumda. Özaslan, Instagram hesabında yer alan hikaye kısmından yapmış olduğu paylaşım içerisinde, ‘Talep ettiğimde bittikçe doldurabilmekteyim. Ufak ufak ve yudum yudum içebilmektesiniz’ şeklindeki ifadelere yer vermesi çok konuşulmuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir