Ebru Gündeş babasını sessiz bir şekilde son yolculuğuna uğurladı

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ebru Gündeş'in senelerden beri küs olduğu bilinen babası Remzi Gündeş, 18 Eylül tarihinde yaşamını yitirdi.


565
565 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ebru Gündeş’in senelerden beri küs olduğu bilinen babası Remzi Gündeş, 18 Eylül tarihinde yaşamını yitirdi. Ünlü durumda bulunan şarkıcı da babasını sessiz sedasız bir şekilde toprağa vermiş oldu.

Türk müziğinin en sevilen isimleri arasında yer alan Ebru Gündeş’in dört yaşındayken kendisini terk ettiğinden dolayı senelerdir konuşmamakta olduğu babası hayata gözlerini kapattı. Siroz’un yanı sıra KOAH hastası olduğu bilinen Remzi Gündeş, son yolculuğuna da uğurlanmış oldu.

TV100 kanalında yer alan Levent Albayrak’ı yapmış olduğu haberine bakılırsa: Bakırköy ilçesinde eski eşya satışı yapmakta olduğu iş yerinde kalmakta bulunan Remzi Gündeş ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde rahatsızlandı. Siroz ile birlikte KOAH hastası olduğu bilinen 76 yaşında bulunan Gündeş, özel bir hastane içerisinde tedavi altına alınmış oldu. Durumu kötüleşmeye başlayan Remzi Gündeş ise, 18 Eylül tarihi içerisinde hayata gözlerini kapatmış oldu.

Gündeş’in cenazesi ile Ebru Gündeş’in kuzenleri tarafından teslim alınmış oldu. Kendisini tam olarak dört yaşındayken terk etmiş olduğundan dolayı babasıyla konuşmamakta olan Ebru Gündeş, ölüm haberini de hiç kimseye duyurmadan babasını sessiz bir şekilde Büyükçekmece Mezarlığı içerisinde son yolculuğuna uğurlamış oldu.


Sosyal medyada paylaş

565
565 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir