Ebru Gündeş O Ses Türkiye’ye geri döndü

Üç yıl boyunca ara vermiş olduğu O Ses Türkiye isimli programın jüri üyeliğine geri dönüş yapma konusunda hazırlıklara başlamış olan ünlü şarkıcılardan Ebru Gündeş, seyircinin karşısına çok şık bir şekilde çıkabilmek amacıyla ünlü modacılardan Züleyha Kuru'yla görüşme yapmaya başlamış durumda.


537
537 points

Üç yıl boyunca ara vermiş olduğu O Ses Türkiye isimli programın jüri üyeliğine geri dönüş yapma konusunda hazırlıklara başlamış olan ünlü şarkıcılardan Ebru Gündeş, seyircinin karşısına çok şık bir şekilde çıkabilmek amacıyla ünlü modacılardan Züleyha Kuru’yla görüşme yapmaya başlamış durumda.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Seda Sayan, jüri üyeliği yapmakta olduğu O Ses Türkiye isimli programdan ayrılma konusunda bir karar aldı. Sayan’ın yerine de daha eski bir dönemde jüri üyeliği yapmış olan Ebru Gündeş’in geleceği açıklandı. Üç senelik bir aranın ardından ekranlara geri dönme konusunda hazırlık yapan Gündeş, çalışmalarını hızlandırdı.

Haftanın dört gününde ekranlara gelmeye başlayacak program içerisinde her gün çok daha değişik bir tarzla seyircisinin karşısına çıkma konusunda isteği bulunan Ebru Gündeş, ünlü modacının yolunu tutmuş durumda. Ünlü durumdaki sanatçı, modacı Züleyha Kuru’yla programla alakalı olarak birbirinden şık elbiseler oluşturmaya başlamış durumda.

Ardımızda bırakmış olduğumuz ay Ebru Gündeş’in geri dönmüş olduğu konusunda müjdeyi açıklayan Acun Ilıcalı açıklamasında, ”Ebru’yla biz hiç bir şekilde ayrılmadık benim için çok farklı bir yeri vardır” ifadelerine yer vermişti. Ilıcalı, sık bir şekilde ünlü şarkıcıyla dertleşmekte olduğunu da sözlerine ilave etmişti..


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir