Ebru Polat siyah bikinisiyle sosyal medyayı salladı

Tatil yapmak amacıyla soluğu Bodrum ilçesinde almış olan şarkıcılardan Ebru Polat, siyah renkli bikinisiyle vermiş olduğu pozları sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaştı.


546
546 points

Tatil yapmak amacıyla soluğu Bodrum ilçesinde almış olan şarkıcılardan Ebru Polat, siyah renkli bikinisiyle vermiş olduğu pozları sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaştı. Ebru Polat’ın söz konusu bu paylaşımına kısa zaman içinde binlerce beğeniyle birlikte yorum gelmiş oldu.

Koronavirüsle alakalı salgından dolayı uygulanmakta olan seyahat yasağının bitmesinin hemen sonrasında soluğu Muğla ilinde yer alan ünlü tatil merkezlerinden Bodrum ilçesinde almış bulunan Ebru Polat, tatilde çekmiş olduğu kareleri de sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmemekte. Güzel  ve başarılı durumdaki şarkıcı, en son ise cesur siyah renkli bikinisi ile vermiş olduğu pozları paylaştı.

Bodrum kentindeki tatiline ara vermeden devam etmekte olan şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesaplarını da çok aktif bir şekilde kullanmayı sürdürüyor. Güzel ve başarılı durumdaki şarkıcı, en son ise siyah bikinili pozlarını Instagram hesabı üzerinden kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Ebru Polat’ın bahsi geçen paylaşımına 20.000 tanenin üstünde beğeniyle beraber yüzlerce yorum yapıldı.

Ebru Polat ayrıca kendisine ait kozmetik markası olarak öne çıkan ‘Ebru Polat Cosmetics’ markasına ait  ürünleri kullanmakta olduğunu açıklamıştı ve çok sık  bir şekilde kendisine ait markanın tanıtımlarını yapmaya devam ediyor.


Sosyal medyada paylaş

546
546 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir