Ebru Polat’tan takipçilerine uyarı

Sosyal medya üzerinde gerçekleştirmiş olduğu çok cesur paylaşımlarından dolayı dikkatleri çekmeyi başaran Ebru Polat; ''Dost diyerek evinize almış olduğunuz insanlar yarın kocalarınızı elinizden alabilir'' şeklindeki sözlerini kullanarak gündeme oturmuş durumda.


529
529 points

Sosyal medya üzerinde gerçekleştirmiş olduğu çok cesur paylaşımlarından dolayı dikkatleri çekmeyi başaran Ebru Polat; ”Dost diyerek evinize almış olduğunuz insanlar yarın kocalarınızı elinizden alabilir” şeklindeki sözlerini kullanarak gündeme oturmuş durumda.

Bazı zamanlarda yapmış olduğu cesur paylaşımlardan dolayı isminden söz ettirmeyi başaran ve sosyal medya platformlarını da çok sık bir şekilde kullanmakta olan ünlülerden biri olarak öne çıkan şarkıcılardan Ebru Polat, paylaşmış olduğu videoyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış oldu

Ebru Polat, sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram üzerinde paylaşmış olduğu bir video içerisinde takipçilerine bir takım uyarılarda bulunmuş oldu. Polat açıklamasında ”Dost diyerek, arkadaş diyerek sakın evinize hiç kimseyi almayın arkadaşlar. Dost diyerek evinize almış olduğunuz insanlar, yarın kocanızı da elinizden alabilirler kesinlikle bilginiz olsun. Yaşanmamakta mı bu şekilde örnekler; yaşanmakta. Evinize alarak yedirip içirmiş olduğunuz insanlar arkanızdan dedikodunuzu yapmakta olurlar. Yılanlar hiç bir şekilde uzakta değiller. Yılanlar sürekli olarak sizin yakınlarınızda. Siz gerekli olursa duvarla konuşun ancak sırrınızı hiç bir kimseye açmayın. Dost diyerek eve almış olduğunuz insanlar, yarın kocalarınızı elinizden alabilir. Affetmek kesinlikle Allah’a mahsustur. Sizlere yanlış yapıldığı zaman sakın affetmeyin” ifadelerine yer verdi.

Ünlü durumda bulunan şarkıcının yapmış olduğu söz konusu paylaşım içerisinde, bu sözleri kullanarak kime gönderme yapmış olduğu da adeta bir merak konusu olmuş durumda. Polat’ı takip edenler de bu videoyu adeta bir yorum yağmuruna tutmuş durumda.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir