Ebru Şallı aldığı bir kararla İstanbul’dan uzaklaşıyor

Ortalama bir şekilde iki seneden beri lenfoma tedavisi görmeye devam eden dokuz yaşındaki oğlu Pars'ı yitirmesinin sonrasında eve kapandığı açıklanan ve yalnızca oğlunun mezarını ziyaret etmek amacıyla dışarıya çıkmakta bulunan Ebru Şallı, bir müddet boyunca İstanbul ilinden uzaklaşma konusunda karar vermiş durumda.


555
555 points

Ortalama bir şekilde iki seneden beri lenfoma tedavisi görmeye devam eden dokuz yaşındaki oğlu Pars’ı yitirmesinin sonrasında eve kapandığı açıklanan ve yalnızca oğlunun mezarını ziyaret etmek amacıyla dışarıya çıkmakta bulunan Ebru Şallı, bir müddet boyunca İstanbul ilinden uzaklaşma konusunda karar vermiş durumda.

Eski mankenlerden biri olan Ebru Şallı ve Harun Tan’ın çok uzun zamandan beri lenfoma tedavisi görmeye devam eden 9 yaşında bulunan oğulları Pars, 17 Nisan tarihinde yaşamını yitirdi. Yalnızca oğlu Pars’ın mezarını ziyaret etmek amacıyla dışarıya çıkmakta bulunan Ebru Şallı, yakın zaman içinde İstanbul ilinden uzaklaşma konusunda da karar vermiş oldu.

Bu zamanlarda en büyük desteğini ise 16 yaşında bulunan büyük oğlu ile birlikte eşi Uğur Akkuş’tan almaya devam eden Ebru Şallı yakın zaman içinde İstanbul ilinden uzaklaşma konusunda bir karar verdi. Akşam Gazetesi’nin yapmış olduğu özel bir bakılırsa yaşamakta oldukları ortamdan bir müddet boyunca ayrılıp tekneleriyle anılarından uzaklaşmaya gayret edecej olan Şallı’nın sık bir şekilde ağlama krizlerine girmekte olduğu bilgisine de ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

555
555 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir