Ebru Şallı tam tamına 7 kilo vermiş durumda

Ardımızda bırakmış olduğumuz nisan ayı içerisinde 10 yaşında bulunan oğlunun vefat etmesinden dolayı adeta yıkılan Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'la beraber Bodrum kentine gitti.


540
540 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz nisan ayı içerisinde 10 yaşında bulunan oğlunun vefat etmesinden dolayı adeta yıkılan Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’la beraber Bodrum kentine gitti. Bikinili bir şekilde görüntülenmiş olan Şallı’nın verdiği kilolar da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Eski mankenlerden biri olan Ebru Şallı ve aynı zamanda Harun Tan’ın 10 yaşında bulunan oğulları Pars, 16 Nisan tarihinde lenfoma tedavisi görmeye devam ettiği hastanede yaşamını kaybetti. Evlat acısı yaşamsından dolayı adeta yıkılmış olan ve mezarlığa gitme haricinde evden çok fazla çıkmamakta bulunan Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’la beraber Bodrum kentinde satın almış oldukları villaya gitti.

Milliyet gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa: Cennet Koyu’nda yer alan villalardan bir tanesini satın almış bulunan ünlü çift, geçmiş olduğumuz gün havuz başında objektiflere yakalandı. Kalabalıktan dolayı denize girmeyi hiç bir şekilde tercih etmemekte bulunan Şallı, villaya ait durumda olan havuza girdi. Havuzdan çıkarak şezlonga uzanmış olan 43 yaşında bulunan eski model, devamlı olarak telefonla oynadı. Çok zor günler geçirmeye devam eden Ebru Şallı, yedi kilo verip 45 kiloya kadar düşmüş oldu. Bikinili bir şekilde görüntülenmiş olan Şallı’nın son hali de kendisini sevenlerini çok fazla üzdü.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir