Ebru Şancı’dan Ece Erken’e sert sözler

Bir tane çocuk annesi olan Ece Erken, evli ve 2 tane çocuk babası olduğu öğrenilen avukatlardan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla aşk yaşamaya başlamıştı.


534
534 points

Bir tane çocuk annesi olan Ece Erken, evli ve 2 tane çocuk babası olduğu öğrenilen avukatlardan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşamaya başlamıştı. Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde yaşamış olduğu bir olaya sinirlenen Erken, sevgilisine ait durumda bulunan arabalarının dikiz aynalarını parçaladı. Son günler içerisinde gündemden hiç bir şekilde düşmeyen Ece’ye yorumların en serti de eski mankenlerden Ebru Şancı tarafından yapıldı.

Şu zamanlarda üçüncü bebeğine hamile durumda bulunan Ebru Şancı, sosyal medya hesabı üzerinden evlilik bitiren kadın gözüyle bakılmaya başlanan Ece Erken ile ilgili olarak ”Evli çiftler açısından korona virüsünden daha da tehlikeli sarı şeker” ifadeleriyle bir yorumda bulundu. Şancı’nın söz konusu bu yorumunu destekleyenlerin yanında çok fazla tepki göstermiş olanlar da vardı.

Ne Yaşanmıştı?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun on beş seneden beri evli durumda bulunduğu Benan Mahmutyazıcıoğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Instagram hesabı üzerinden Ece Erken’in evlerine gelip arabalarına zarar vermiş olduğu dakikaların görüntülerini açık bir şekilde paylaştı. Benan Hanım aynı zaman içerisinde Ece Erken ile ilgili bir tedbir kararı da aldırmış durumda. Görüntülerin bu şekilde ortaya çıkmış olmasıyla beraber açıklamada bulunan Şafak Mahmutyazıcıoğlu da sevgilisi Ece Erken’e sahip çıkıp ”Şikayetçi bir durumda değilim onun canı sağ olsun” ifadelerine yer verdi. Ece Erken de ortaya çıkmış olan söz konusu bu görüntülerinin sonrasında ”Psikolojim artık hiç bir şekilde el vermiyor, program beni fazlasıyla yordu” ifadelerine yer vererek sunuculuk yapmaya devam ettiği Beyaz TV kanalından da istifa etmişti.


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir