Ece Erken ev sahibine isyan etmiş durumda

Ev kirasını ödeme yapmayı geciktirmiş olan Ece Erken, ev sahibinin kirasını anımsatmasına tepki gösterip ev sahibiyle arasındaki konuşma kaydını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.


535
535 points

Ev kirasını ödeme yapmayı geciktirmiş olan Ece Erken, ev sahibinin kirasını anımsatmasına tepki gösterip ev sahibiyle arasındaki konuşma kaydını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Kirasını sadece iki gün geciktirmiş olan Erken, kira talep eden ev sahibi için; ”Aidat 3.600 Türk Lirası artı kira da 12.500 Türk Lirası tutarında, bu parayla ben villada kalırdım. Sonuç olarak korona var ve hiç kimse çalışmıyor” ifadelerine yer verdi.

Sunuculardan Ece Erken, kirayı talep eden ev sahibiyle yapmış olduğu söz konusu bu konuşmayı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıp; ”Hocam herkes evinde kalıyor ve çalışmıyor da ben de alacak olduğum kiraları alamamaktayken ev sahibim bana bu mesajı atmaktaysa ne yapacağız? Benim üç tane evim var, iki tanesinden bu ay kira gelmedi, utandım hiç bir şekilde söylemedim” ifadelerine yer verdi.

Erken, tweetine gelmiş olan yorumlar sonrasında da ”Sizce ben bunu ödemez miyim? Elbette ki ödeyeceğim, durumum da var, ya durumu bulunmayıp bu baskıyı yemiş olanlar? Sürekli olarak kendinizi de düşünmeyin olur mu? Bu atmış olduğum tweet herkes için” ifadelerine yer verdi. Bu söz konusu paylaşımın ardından Ece Erken’in paylaşımı için de tepkiler yağmaya başlamış oldu. Kullanıcılardan bazıları da ünlü sunucu için ”Gidip arabasının camlarını kır” ifadelerine yer vererek göndermede bulundu.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir