Ece Erken’den de Alaattin Çakıcı ile bir poz geldi

İnfazla alakalı düzenlemenin ardından cezaevinden tahliye olmuş bulunan Alaattin Çakıcı'yla ardımızda bırakmış olduğumuz gün fotoğraf paylaşımında bulunan Seren Serengil'in hemen sonrasında şimdi ise Ece Erken, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla beraber Çakıcı'yla çekilmiş olduğu bir fotoğrafı Instagram üzerinden paylaştı


546
546 points

İnfazla alakalı düzenlemenin ardından cezaevinden tahliye olmuş bulunan Alaattin Çakıcı’yla ardımızda bırakmış olduğumuz gün fotoğraf paylaşımında bulunan Seren Serengil’in hemen sonrasında şimdi ise Ece Erken, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla beraber Çakıcı’yla çekilmiş olduğu bir fotoğrafı Instagram üzerinden paylaştı

Ece Erken, geçmiş olduğumuz akşam üzeri Instagram hesabı üzerinden Alaattin Çakıcı’yla beraber çekilmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşmış oldu. Erken’in fotoğrafı içerisinde olaylı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu da bulunuyordu.

Sadece iki gün öncesinde Seren Serengil sosyal medya hesabı üzerinden Çakıcı’nın 30 senelik bir aile dostu olduğunu açıklayıp bir fotoğraf paylaşmıştı. Seren Serengil’in hemen sonrasında Ece Erken’de Alaatin Çakıcı ile çok özel bir fotoğraf paylaşımı geldi”

Serengil’den tam tamına iki gün sonrasında da Çakıcı’yla fotoğraf paylaşmış olan bir başka ünlü isimse Ece Erken idi. Ece Erken, olaylı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile beraber Bodrum ilçesi içerisinde Alaattin Çakıcı’yla bir araya geldiklerine yönelik paylaşmış olduğu fotoğrafa ise ”Alaattin abimle Yalıkavak hatırası” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

546
546 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir