Ece seçkin TikTok’ta adeta rekor kırdı

Ece Seçkin, ''Acayip İyi'' ismine sahip şarkısıyla alakalı olarak dans etmiş olduğu bir video çekip sosyal medya uygulamaları arasında yer alan TikTok üzerinde paylaştı


534
534 points

Ece Seçkin, ”Acayip İyi” ismine sahip şarkısıyla alakalı olarak dans etmiş olduğu bir video çekip sosyal medya uygulamaları arasında yer alan TikTok üzerinde paylaştı. Ece Seçkin, söz konusu bu dans videosu ile birlikte kısa zaman içinde 8.2 milyar izlenme alıp kırılması çok zor bir rekora imzasını atmış oldu.

İmajının yanı sıra çok değişik tarzından dolayı özellikle Z kuşağının takipçisi konumunda bulunduğu genç ve başarılı yıldızlardan Ece Seçkin, ”Acayip İyi” adına sahip şarkısıyla ilgili olarak TikTok uygulaması üzerinde ”dans challenge” hareketi başlatarak öne çıkmıştı. Söz konusu bu video 8.2 milyar defa izlenip çok önemli bir rekora imzasını atmış oldu. Ünlü şarkıcılardan Ece Seçkin, sosyal medya uygulamalarından TikTok üzerinde paylaşmış olduğu bu görüntüler ile birlikte hayranlarıyla etkileşime girmiş oldu ve bu söz konusu dans akımı, bütün bir dünyaya yayılmış oldu.

Ece Seçkin’in yapmış olduğu ”Acayip İyi” adlı şarkı son zamanlarda da çok fazla dikkat çekmiş oldu. K-Pop kültürünün hissedilmiş olduğu söz konusu şarkı, gençlerin arasında adeta popüler olmuş durumda.


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir